Yeni yönetime başarılar diliyoruz.

EPODDER 3. Olağan Genel Kurulu 15 Nisan 2017’de toplandı ve Dernek yönetim organlarını seçti. Genel kurula katılan 57 üyenin 43’ü Prof. Dr. Selahattin Gelbal tarafından oluşturulan listenin dernek yönetiminde yer almasını uygun buldu. Yeni yönetimin Derneğimizin çalışmalarını daha da ileriye götüreceğine olan güvenim ve inancım tamdır. Değerli arkadaşım Selahattin Gelbal ve ekibine başarılar dilerim.

2012 yılının Eylül ayında Abant İzzet Baysal Üniversitesinde yapılan 3. EPOD kongresinde EPODDER’in kurulması kararı alınmış ve tüzüğü oluşturma görevi Şener Büyüköztürk, Hülya Kelecioğlu, Ömer Kutlu ve Mediha Korkmaz’a verilmişti. Kongreden hemen sonra bizler, Tülin Acar, Kübra Atalay, Melek Gülşah Eroğlu ve Emrah Gül ile birlikte EPODDER’in kurucu üyeleri olarak dernek kurma çalışmalarına başladık. 28 Mart 2013 Perşembe günü resmen kurulan Derneğimiz ilk genel kurulunu 8 Aralık 2013’de yaptı. Genel kurulda yapılan seçimle Şener Büyüköztürk, Hülya Kelecioğlu, Ömer Kutlu, Tülin Acar, Kübra Atalay, Melek Gülşah Eroğlu ve Emrah Gül’den oluşan yönetim kurulu ile 15 Nisan 2017’ye kadar yolumuza devam ettik.
Derneğin kuruluşundan bu yana özveri ile çalışan başta yönetim kurulundaki arkadaşlarımız olmak üzere, denetim kurulu ve etik komisyondaki arkadaşlarımıza teşekkür eder, üyelerimizin derneğe olan desteklerinin bundan sonra da daha güçlü bir şekilde devam etmesini dilerim.
Saygı ve sevgilerimle…

Kurucu üyeler ve önceki yönetim kurulu adına

Prof. Dr. Hülya Kelecioğlu

Türkçe | EnglIsh

Facebook Grubumuz

Visit Us On Facebook